*** Penzion Pohoda /ubytovanie Jetrichovice

Penzion Jetrichovice Pohoda
Ubytovanie Penzion Pohoda Všemily Jetrichovice:
Ponúkame Vám ubytovanie v penzióne Pohoda s reštauráciou a barom. To všetko s príjemnou obsluhou v malebnej krajine národného parku České Švajčiarsko v malej dedinke Všemily pri toku Chribskej Kamenice, ktorá je zasadená v krásnom údolí okolitých lesov a skál. Idylickou krásu dedinky dotvárajú staré zrubové stavby, slúžiaci dnes na rekreačné účely. Zaujímavosťou Všemil je do skaly vytesaná kaplnka Sv Ignaza z roku 1760.

Penzión Pohoda Všemily Jetrichovice ubytovanie:
Ubytovanie je situované v dvojlôžkových, trojlôžkových a štvorlôžkových izbách s celkovou kapacitou 38 lôžok. Iba 1 dvojlôžková a 1 štvorlôžková izba má sociálne zariadenie na poschodí. Ostatné izby majú vlastné sociálne zariadenie. Záujemcovia sa môžu ubytovať aj v chatke s tromi lôžkami s vlastným sociálnym zariadením, ktorá je umiestnená v tesnej blízkosti penziónu.

Všemily Jetrichovice penzión ubytovanie Pohoda reštaurácia:
Stravovanie je formou vlastného výberu z jedálneho lístka v reštaurácii v penzióne alebo na vonkajšej terase. Možnosť grilovania na záhrade.

Jetrichovice ubytovanie Pohoda Všemily Penzión služby:
Penzión disponuje parkoviskom. Po dohode a za poplatok je možné mať so sebou domáceho maznáčika. V mieste je pieskovisko pre deti, úschovňa bicyklov a lyží. Video - na objednanie. Jazdiareň 800m, tenis a kúpalisko 3km od penziónu. Autobus - 100m (Všemily), vlak - 10km (Česká Kamenice). Vnútri objektu je zakázané fajčenie.

Dovolenka České Švajčiarsko ubytovanie Všemily Penzión Pohoda turistika:
V okolí je mnoho zaujímavých miest. Pravčická brána - najväčšia prírodná pieskovcová brána v Európe. Divoká a Tichá tiesňava na riečke Kamenici, odkiaľ možno pešo dôjsť až do Hrenska - najnižšie položená obec v Českej republike. Dolsky mlyn - romantické ruiny stredovekého mlyna, ktoré väčšina z vás pozná z českej rozprávky Pyšná princezná. V blízkom okolí je tiež veľa rozhľadní, z ktorých si môžete vychutnať krásy miestnej prírody snáď zo všetkých možných pohľadov. Najvyšším miestom pieskovcových skál je Děčínský Snežník (722,8 m nm). Ďalšie rozhľadne Jedlová - 779 m nm, Tanečnice - 597 m nm, Vlčí Hora - 581 m nm, Zámocký vrch - 529 m nm a Dymník - 516 m n.m.. Na výlety môžete vyraziť pešo aj na bicykli. Na území celého národného parku je veľké množstvo značených turistických ciest.
Penzion Jetrichovice Pohoda - Malé zvieratka (psi) majú vstup do hotelu dovolenýPenzion Jetrichovice Pohoda - Pri hotely je vlastné parkoviskoPenzion Jetrichovice Pohoda - hotel má reštauráciuPenzion Jetrichovice Pohoda - k dispozícii letná terasaPenzion Jetrichovice Pohoda - Izby s vlastnou kúpelkouPenzion Jetrichovice Pohoda - Izby s vlastnou toaletou